ul. T. Czackiego 3/5; 00-043 Warszawa
(22) 826 78 96
sekretariat@sitpchem.org.pl

Zjazd Absolwentów z okazji Jubileuszu 200-lecia Politechniki Warszawskiej

Zjazd Absolwentów z okazji Jubileuszu 200-lecia Politechniki Warszawskiej

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół PW, Wydziałowe Stowarzyszenia Absolwentów PW oraz Fundacja Politechniki Warszawskiej zapraszają na ogólnouczelniany Zjazd Absolwentów organizowany z okazji Jubileuszu 200-lecia Politechnika Warszawska. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–16 czerwca 2026 r. i będzie jednym z najważniejszych punktów obchodów jubileuszowych uczelni. Program Zjazdu obejmuje m.in. Welcome Meeting w klubie „Stodoła”, uroczysty Zjazd Absolwentów w Gmachu Głównym PW, Galę 200-lecia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Spotkanie Pokoleń oraz wydziałowe spotkania absolwentów organizowane według indywidualnych programów poszczególnych wydziałów. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma być okazją nie tylko do wspólnego świętowania jubileuszu jednej z najważniejszych uczelni technicznych w Polsce, ale także do integracji środowiska absolwentów, wymiany doświadczeń oraz spotkań po latach. Rejestracja uczestników trwa do 25 maja 2026 r., a liczba miejsc jest ograniczona. 📅 Termin: 14–16 czerwca 2026 r. 📍 Miejsce: Warszawa 📞 Informacje organizacyjne: +48 511 515 244 (pn–pt, godz. 10:00–15:00) Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: Politechnika Warszawska – Zjazd Absolwentów 200-lecia

 

WSPÓŁPRACA

Note: Carousel will only load on frontend.