Sekcje

Sekcja Biotechnologiczna

Skład Sekcji

Przewodnicząca: Danuta Gellner (O/Gliwice)

Członkowie: Roman Gancarz (O/Wrocław), Beata Cwalina (PŚ Gliwice), Elżbieta Sarkowicz (O/Tarnów)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl

Sekcja ds. Dozoru Urządzeń Technicznych

Skład Sekcji

Członkowie: Andrzej Witek (O/Tarnów), Grzegorz Fortak (O/Puławy), Roman Rutkiewicz (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Główny SITPChem
ul. T. Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
e-mail: sekretariat@sitpchem.org.pl

Sekcja Edukacyjna

Skład Sekcji

Przewodnicząca: Elżbieta Jarguz (O/Gliwice)

Członkowie: Jadwiga Kania-Habel (O/Tarnów), Witold Anusiak (O/Toruń), Teresa Wałga (O/Cieszyn), Wiesława Bielach (Cieszyn), Katarzyna Połom (O/Cieszyn), Witold Gnot (O/Gliwice), Krystyna Wojarska (O/Gliwice), Mariola Kuczer (O/Wrocław), Aleksandra Korbut (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl

Sekcja Inżynierii i Aparatury Chemicznej

Skład Sekcji

Przewodnicząca: Bożenna Kawalec-Pietrenko (O/Gdańsk)

Członkowie: Edyta Włodarczyk-Luszowiecka (O/Tarnów), Piotr Grzybowski (O/Warszawa)
Izabela Polowczyk (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Politechnika Gdańska
Katedra Inżynierii Chemicznej i Procesowej
ul. Narutowicza 11/12
80 – 233 Gdańsk
e-mail: kawalecb@gmail.com

Sekcja Inżynierii Produkcji

Skład Sekcji

Przewodniczący: Adam Tarniowy (O/Oświęcim)

Członkowie: Krystyna Hoffman (O/Wrocław) Józef Hoffman (O/Wrocław), Stanisława Dąbrowska (O/Oświęcim), .Marta Makuch (O/Oświęcim), Wanda Sporysz (O/Oświęcim), Iwona Borowiec (O/Oświęcim), Tadeusz Rusin (O/Oświęcim), Ireneusz Góralczyk (O/Oświęcim), Ryszard Pikul(O/Oświęcim), Wiesław Bartyzel (O/Oświęcim), Mariusz Sanak (O/Oświęcim)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Chemików 1B
32-602 Oświęcim
e-mail: tarniowyc@interia.pl

Sekcja Korozji

Skład Sekcji

Przewodniczący: Witold Gnot (O/Gliwice)

Członkowie: Edwin Makarewicz (O/Bydgoszcz), Grażyna Król (O/Gliwice), Małgorzata Zubielewicz (O/Gliwice), Artur Maciej (O/Gliwice), Elżbieta Jarguz (O/Gliwice), Ireneusz Ciepacz (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl

Sekcja Nawozowa

Skład Sekcji

Członkowie: Marcin Potempa (O/Tarnów), Ewa Wolff (O/Kędzierzyn-Koźle), Artur Karliński (O/Puławy), Andrzej Biskupski (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Główny SITPChem
ul. T. Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
e-mail: sekretariat@sitpchem.org.pl

Sekcja Ochrony Środowiska

Skład Sekcji

Przewodnicząca: Grażyna Król (O/Gliwice)

Członkowie: Krzysztof Chmura (O/Tarnów), Jacek Kupiniak (O/Tarnów), Marcin Cichosz (O/Toruń), Roman Grycza (O/Poznań), Aleksandra Sztaba (O/Gliwice), Anna Czumak-Bieniecka (O/Gliwice), Jadwiga Przyłucka (O/Gliwice), Anna Nowak (O/Kraków), Sonia Zielińska (O/Wrocław), Arkadiusz Kamiński (O/Płock)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl


Regulamin

Sekcja Węglowa

Skład Sekcji

Przewodnicząca: Lidia Kurzeja (O/Gliwice)

Członkowie: Zbigniew Wadach (O/Tarnów), Grażyna Król (O/Gliwice), Jerzy Miśków (O/Gliwice), Sławomira Pusz (O/Gliwice), Jadwiga Przyłucka (O/Gliwice), Urszula Szeluga (O/Gliwice)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl

Sekcja Wyrobów Lakierowych

Skład Sekcji

Przewodniczący: Józef Kozieł (O/Cieszyn)

Członkowie: Stanisław Gruszka (O/Cieszyn), Kazimiera Tyczkowska (O/Cieszyn), Jerzy Klimczak (O/Cieszyn),Teresa Wałga (O/Cieszyn), Lucyna Bałandziuk (O/Cieszyn), Jacek Nagórniewicz (O/Cieszyn), Wiesława Bielach (O/Cieszyn), Katarzyna Połom (O/Cieszyn), Andrzej Reclik (O/Cieszyn), Małgorzata Zubielewicz (O/Gliwice), Halina Aniołowska (O/Wrocław)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Rynek 12
43-400 Cieszyn
e-mail: koziel.jozef@gmail.com

Sekcja Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Skład Sekcji

Przewodniczący: Lidia Kurzeja (O/Gliwice)

Członkowie: Robert Sobiechowski (O/Tarnów), Edwin Makarewicz (O/Bydgoszcz),Grażyna Rymarz (O/Gliwice), Marta Lenartowicz (O/Gliwice), Beata Swinarew (O/Gliwice), Izabela Gajlilewicz (O/Gliwice), Jerzy Miśków (O/Gliwice), Błażej Chmielnicki (O/Gliwice), Ryszard Steller (O/Wrocław), Sonia Zielińska (O/Wrocław), Ewelina Ortyl (O/Wrocław), Krzysztof Bortel (O/Gliwice)

Adres Biura Sekcji:
Zarząd Oddziału SITPChem
ul. Górnych Wałów 25
44-100 Gliwice
tel/fax 32 231 27 26
e-mail: sitpchem.gliwice@wp.pl

Karty z historii Przemysłu Chemicznego

Muzeum Przemysłu Chemicznego

Słoneczna Chemia

Współpraca