XXVIII Walny Zjazd SITPChem

XXVIII Walny Zjazd SITPChem

W Tarnowie, w dniach 20-21 października 2006 r. odbył się XXVIII Walny Zjazd SITPChem, zorganizowany przez miejscowy oddział Stowarzyszenia.

Kolega Jacek Kijeński ponownie został wybrany na funkcję Prezesa Zarządu Głównego na
kadencję 2006-2010.
Na Zjeździe wybrano nowy dwudziestoosobowy Zarząd Główny Stowarzyszenia w następującym składzie:

L.p.Imię i nazwiskoAdres e-mail
1.Bartkowski Lechlbart@onet.eu
2.Bek Teodortebek@go2.pl
3.Ficek Mieczysławm.ficek@poczta.fm
4.Grzybowski Piotrgrzybowski@ichip.pw.edu.pl
5.Kawalec-Pietrenko Bożennakawalec@chem.pg.gda.pl
6.Kozieł Józefjozef.koziel@sigmakalon.com
7.Kozyra Czesławczesław.kozyra@zch.sarzyna.pl
8.Kropiwnicki Jerzykropiwnicki@ichn.gliwice.pl
9.Król Grażynasitpchem.gliwice@wp.pl
10.Lisecki Jerzylisecki@poczta.onet.pl
11.Mazur Adammazada01@tlen.pl
12.Oborski Stefannot@man.torun.pl
13.Paprocki Jerzyj.paprocki@list.pl
14.Sas Józefjsas@atena.ins.pulawy.pl
15.Szczypiński Witoldw.szczypinski@azoty.tarnow.pl
16.Szpakowska Mariamszpak@pg.gda.pl
17.Ścigała Ryszardsekretariat@sitpchem.tarnow.pl
18.Ślęzak Zbigniewzbigniew.slezak@zak.com.pl
19.Tarniowy Adamsitpchem@dwory.pl
20.Toporowicz Mariamtoporowicz@prozap.com.pl

Uczestnicy obrad przyjęli następującą uchwałę:
Uchwała XXVIII Walnego Zjazdu Delegatów

Pierwsze posiedzenie Zarządu Głównego, mające na celu ukonstytuowanie składu osobowego Prezydium i Zarządu, odbędzie się w dniu 7 listopada 2006 r. w Instytucie Chemii Przemysłowej w Warszawie o godz.: 11:00.

Program tego posiedzenia:

  1. Ukonstytuowanie się Zarządu Głównego.
    1. wybór Prezydium Zarządu Głównego
      • wiceprezesów
      • skarbnika
      • sekretarza generalnego
      • przedstawiciela SITPChem do Krajowej Federacji FSNT-NOT
  2. Wyznaczenie osób wiodących do realizacji Uchwały XXVIII Walnego Zjazdu Delegatów.
  3. Informacja o zobowiązaniach finansowych wynikających z organizacji XXVIII WZD.
  4. Wyznaczenie terminu pierwszego posiedzenia Prezydium Zarządu Głównego SITPChem.
  5. Sprawy wniesione.
WSPÓŁPRACA